Zaprojektujemy budowę nowej linii kolejowej do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka

Budowa nowej linii kolejowej to nieczęste zjawisko w naszym kraju. Dlatego też możliwość zaprojektowania nowego, pięciokilometrowego odcinka linii kolejowej do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka jest dla naszej firmy dużym wyróżnieniem. Nowa linia połączy Rzeszów z Portem Lotniczym zapewniając podróżnym szybki i niezawodny dojazd do lotniska. Zadanie obejmuje także budowę infrastruktury Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, w ramach której wykonane zostanie 15 nowych przystanków osobowych, dodatkowe perony na istniejących przystankach, nowe mijanki oraz inna niezbędna infrastruktura, w tym obiekty inżynierskie oraz drogi.

Nasza firma będzie odpowiedzialna nie tylko za wykonanie dokumentacji projektowej, ale także za przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur administracyjnych zezwalających na wykonanie prac budowlanych, w tym uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej, na podstawie której pozyskany zostanie teren niezbędny do realizacji zadania.

Kontakt realizowany jest w formule projektuj buduj, prace projektowe wykonujemy dla Generalnego Wykonawcy zadania, firmy Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.

2021-02-05T19:45:08+00:00 luty 5th, 2021|