Loading...
JakDzialamy 2019-11-20T14:01:16+00:00

NASZ STANDARD PRACY

W ramach naszych usług zapewniamy sprawne przeprowadzanie całego procesu projektowego począwszy od etapu opracowania koncepcji poprzez etap projektowo – administracyjny na dokumentacji powykonawczej kończąc . Nasi klienci nie muszą angażować się w sprawy projektowe i administracyjne mogąc koncentrować się na swojej działalności.

Elastyczność

Zakres usług dostosowany do klienta

W zależności od potrzeb klienta odpowiednio dobieramy realizowany przez nas zakres usług w zakresie projektowanych branż, koordynacji czy zaangażowania w proces uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych.

Zarządzanie projektem

Ciągły monitoring postępów prac

Dzięki bieżąco aktualizowanemu harmonogramowi prac projektowych zapewniamy niezawodną kontrolę nad terminami realizacji powierzonych nam zadań.

Administracja budowlana

Wybieramy najprostrze rozwiązania

Dzięki znajomości kolejowej administracji budowlanej jesteśmy w stanie ograniczyć do minimum czas potrzebny na uzyskanie pozwolenia na budowę, a gdy tylko to możliwe staramy się korzystać z procedury zgłoszenia robót.

Komunikacja

Niezawodna wymiana informacji

Mając świadomość jak ważna w skutecznym zrealizowaniu projektów jest niezawodna komunikacja dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy projektu mieli aktualne informacje.

Najnowsze oprogramowanie

Korzystamy z AutoCAD Civil 3d 2020

Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprogramowania AutoCad Civil 3d zapewniamy szybkie terminy realizacji prac projektowych oraz łatwość wprowadzania ewentualnych zmian.

Dbałość o szczegóły

Także o estetykę projektów

Dbamy o to aby nasze projekty posiadały nienaganną estetykę i odpowiednio reprezentowały nas oraz naszych klientów. Projekty są także na bieżąco przez nas archiwizowane i na życzenie klienta udostępniane w chmurze.