Budowa przystanku Strzyżów Zachodni LK106

Zaprojektujemy nowy przystanek osobowy w Strzyżowie! W ramach realizacji „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021–2025” zaprojektujemy nowy przystanek osobowy „Strzyżów Zachodni” zlokalizowany przy linii kolejowej nr 106 w Strzyżowie.
Nasza firma będzie odpowiedzialna za wykonanie dokumentacji projektowej, a także za przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur administracyjnych zezwalających na wykonanie prac budowlanych.
Inwestycja ma na celu zwiększenie dostępności transportu kolejowego dla lokalnych społeczności przez uzupełnienie lokalnej i regionalnej infrastruktury pasażerskiej, jak również ograniczenie wykluczenia komunikacyjnego, co będzie skutkować poprawą wewnętrznej spójności komunikacyjnej regionów kraju. Projektowany przystanek będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Kontakt realizowany jest w formule projektuj buduj, prace projektowe wykonujemy dla Generalnego Wykonawcy zadania, firmy Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.

2022-10-20T19:45:49+00:00 marzec 25th, 2022|